Kas yra POLYNOR®?

POLYNOR – inovatyvus produktas, kuris skirtas termoizoliacijai, ir yra naudojamas purškiant iš aerozolinio balionėlio. Sukūrėme šį produktą tiek mažų plotų termoizoliacijai, tiek dideliems plotams bei objektams. Panaudota unikali formulė. Produktas veikia su specialiu aplikatoriumi, (patentavimo stadijoj Europoje, užpatentuota JAV). Naudojamas su montažiniu putų pistoletu arba plastikiniu vamzdeliu.

 – Energijos ekonomija bei produkto atsipirkimas yra priklausomas nuo daugelių faktorių, įskaitant ir energijos tipą, kuris yra naudojamas apšiltinimui, statybinių medžiagų pasirinkimo, ir kokie sprendimai buvo priimami. Atsižvelgiant į gautus atsiliepimus visame pasaulyje , vidutinė energijos ekonomija po Polynor panaudojimo yra nuo 30% iki 50%, tai reiškia vidutinis atsiperkamumas yra nuo 2 iki 3 metų.

 

POLYNOR pranašumai:

Polynor pagalba jūs galite izoliuoti bet kokį plotą.

 – Paprastumas ir panaudojimo vientisumas: Polynor yra vienkomponentė sistema poliuretano putų: putos yra sumaišytos ir paruoštos naudojimui, dėl šios priežasties termoizoliacinės savybės bus pasiektos tiek profesionalui, tiek paprastam vartotojui.

-Polynor konkuruoja ne tik su profesionaliai naudojamomis purškiamomis priemonėmis, dviejų komponentų poliuretaninėmis putomis, taip pat su panelemis PIR/PUR, XPS ir EPS, įskaitant šiais privalumais:

 – Montavimo greitis: 1 kvadratinio metro su Polynor užima ne daugiau 2 minučių.

 – Panaudojimo paprastumas: nėra poreikio naudoti papildomas medžiagas, plėvelės, membranos, tvirtinimai ir instrumentai.

 – Lankstumo nauda: Polynor galima naudoti nelygiems geometriniams, bei sunkiai pasiekiamiems paviršiams.

 – Nėra problemų dėl oro nutekėjimo: Polynor yra pilnai hermtiškas, kai izoliacinės panelės turi oro pralaidumą sujungimo vietose, kas labai įtakoja termoizoliacines konstrukcijos savybes.

 

 

Kai kurie klientai naudoja Polynor kombinuojant su kitomis izoliacinėmis priemonėmis.

 

 

Esamas produktų asortimentas:

 – Purškiamos termoizoliacijos

 – Montažinės putos

 – Klijai skirti termoizoliacinėms medžiagoms

 – Klijai skirti dujų silikatiniams blokams, putplasčių blokams, plytoms, betoninėms konstrukcijoms ir taip toliau.

 – Montažinių putu valyklis.

 – Unikali purškiama priemonė skirta padidinti poliuretano putų atsparumą karščiui POLYGUARD

 

Parodos:

“Insulation Expo” Cologne ,

“Building Holland” Amsterdam ,

“Statyba” Vilnius

“Insulation expo -TIM EXPO” Shanghai

“Bulgarian construction chamber” Sofia